B160UAN08.3 180HZ
    Model: B160UAN08.3 180HZ
    Sku: LT-10025613
    Categories:
    Condition: Grade A+
    Condition Description: Click to see details
    Delivery:
    • We will send the same compatible model based on the model information.
    • If there is a same part number model in stock, it will be sent first.
    • If only same part number needed, please note when placing the order.
    Location: shenzhen,China
1
Register & Add Cart
member required
2
Payment: Bank Transfer
TT / Wire
3
Pick up from store
or consolidate freight
4
Submit Order
online completed
5
Wholesale price list sent
verify & adjust
6
Confirmation & Shipment
after payment
Contact Options
WhatsApp  |  WeChat  |  Teams
Need wholesale pricing? Contact us for bulk discounts
In Stock
  • Price
30-Day Returns 90-Day Warranty Free Support
Shipping Estimate
Applies to this product and qty only
Ship from China to:
Click to detect your country
Product Description
Size:16.0"
Resolution: 1920(RGB)×1200, WUXGA, 141PPI
Backlight:WLED 180Hz
Connector: eDP (4 Lanes) , eDP1.4 , HBR2 (5.4G/lane)  , 40 pins